مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی | ایران‌نوشت
چهارمین نمایشگاه مجازی نوشتیران شروع به کار کرد

چهارمین نمایشگاه مجازی نوشتیران شروع به کار کرد

تاریخ انتشار: 20 شهریور 1400

به گزارش ندای اصفهان، آقای سبحان دهقانی دبیر نمایشگاه نوشتیران در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاری نمایشگاه مجازی نوشت افزار ایرانی اسلامی در اصفهان خبر داد و هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت از تولیدکنندگان داخلی مطرح کرد.

وی افزود: این رویداد امسال نیز به همت کانون فرهنگی هنری انصارالمهدی(عج) و با همکاری مجمع تولید کنندگان ایران نوشت برگزار می‌شود.

مسئول برگزاری نمایشگاه مجازی نوشت افزار ایرانی اسلامی نوشتیران افزود: برنامه ریزی جهت برگزاری نمایشگاه در فضایی مناسب به صورت حضوری به دلیل شرایط خاص حاکم بر کشور متاثر از بیماری واگیردار امسال در قالب نمایشگاه مجازی انجام وظیفه می نماییم.

در این نمایشگاه مجازی تلاش شده است برای بازدیدکنندگان و خصوصاً دانش آموزان حس خوب صرف وقت و انتخاب کالا تداعی گردد. بیش از 800 عنوان کالا از حدود 100 تولید کننده نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی در این نمایشگاه به معرض نمایش و فروش قرار گرفته است.

گفتنی است چهارمین نمایشگاه مجازی نوشت افزار ایرانی اسلامی با برند نوشتیران از 15 شهریور تا 30 مهر  به صورت شبانه روزی به آدرس اینترنتی www.neveshteeran.ir آماده پذیرایی از شهروندان اصفهانی و سایر هموطنان می باشد.

 

دیدگاه‌های شما: