مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی | ایران‌نوشت
نشست های تخصصی ششمین جشنواره جایزه فیروزه

نشست های تخصصی ششمین جشنواره جایزه فیروزه

تاریخ انتشار: 9 بهمن 1399
زمان مطالعه: 5 دقیقه

با مجازی شدن ششمین دوره جشنواره جایزه فیروزه، نشست‌های جشنواره کالاهای فرهنگی، تولیدکنندگان، کارآفرینان و برنامه‌ریزان حوزه صنایع دستی و کالاهای فرهنگی در سراسر کشور امکان بهره‌مندی از مباحث تحلیلی را طی یازده نشست تخصصی خواهند داشت.

ششمین جشنواره فیروزه، این‌نشست‌ها از هفتم بهمن آغاز شده و تا ششم اسفند ادامه خواهد داشت. براین اساس «ردپای هنرمند در بازآفرینی و تولید عروسک‌ها و اسباب‌بازی‌های بومی» عنوان نشستی است که سه‌شنبه هفتم بهمن برگزار خواهد شد.

امیر سهرابی (مدیر موزه عروسک و اسباب‌بازی کاشان) و افسانه احسانی (مدرس و پژوهشگر) سخنرانان این نشست خواهند بود. اسباب‌بازی در کرونا عنوان نشستی با حضور مجید قادری (مدرس و متخصص حوزه بازی و اسباب بازی) و آزاده بیات (مولف و مدیر بخش اسباب بازی موزه عروسک‌های ملل) است.

این نشست که دوشنبه ۱۳ بهمن برگزار می‌شود بر موضوع « بازی‌‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب شرایط کرونایی» تمرکز خواهد داشت. «سبک زندگی و فن آوری‌های روز در صنعت نوشت افزار»، «عوامل موثر بر تولید کالاهای فرهنگی» و « آینده پژوهی در حوزه نوشت افزار» عنوان نشست‌هایی است که به ترتیب در روزهای چهارشنبه ۱۵ بهمن، یکشنبه ۱۹ بهمن و دوشنبه ۲۰ بهمن برگزار می‌شود.

مهدی حسینی‌پور (تولیدکننده محصولات رسانه‌ای) و سید حامد فیروزی (تولیدکننده و مشاور حوزه میراث فرهنگی)، بهزاد سلیمانی (مولف، طراح و عضو هیئت علمی‌دانشگاه) و مجید اکبری (مدیر روابط عمومی‌انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار کشور) در این نشست‌ها به طرح مبانی تولید، موانع پیش رو، راهکارها و شیوه‌های تولید خواهند پرداخت.

 

جهت بازدید نشست ها به صفحه مجازی جایزه فیروزه در اینستگرام مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌های شما: