مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی | ایران‌نوشت
رمضان با طعم نوشت‌افزار!

رمضان با طعم نوشت‌افزار!

تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1400

با فرارسیدن ماه مبارک رمضان که ماه همدلی و برکت است، مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی هم ‌رنگ و بویی دیگر به خود گرفت.

در حالی دفتر ماه مبارک رمضان به آخرین صفحات خود رسیده که در این ماه مبارک اعضای مجمع نوشت‌افزار علاوه بر حضور در محل کار و زندگی خود و انجام مناسک و اعمال این ماه نورانی، در جمع خانواده دوم خود که همان خانواده نوشت‌افزار ایرانی است حضوری پرمهر و پررنگ داشتند.

روز میلاد باسعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) بهانه‌ای شد تا باهمت هیئت نون و القلم، اعضای مجمع اعم از تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان و نیروهای ستادی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جوار پربرکت گلزار شهدا دورهم جمع شوند. فعالین نوشت‌افزار در این مراسم مهمان سفره‌ی کرمِ کریم اهل‌بیت (ع) بودند و سپس کام دلشان با مولودی‌خوانی مادحین اهل‌بیت علیهماالسلام شیرین گشت.

از دیگر برنامه‌های جانبی این دورهمی صمیمانه، حضور پدر بزرگوار شهید مدافع حرم علی آقا عبداللهی بود تا در محفلی که به بوی شهدا عطرآگین بود خاطراتی کوتاه از زندگی این شهید بزرگوار ذکر گردد.

جلوه دیگر رمضانی‌شدن جمع نوشت‌افزار، حرکت در مسیر مواسات و کمک مؤمنانه‌ای بود که به همت تنی چند از بزرگواران در این ماه به انجام رسید. در این ایام باهمت اعضاء اقلام خوراکی تهیه و بسته‌بندی گردید و هم‌زمان با ایام لیالی قدر تقدیم نیازمندان گرامی شد.

دیدگاه‌های شما: