پویش ملی صد برگ


پویش ملی صد برگ با هدف حمایت از تحصیل دانش آموزان در مناطق کمتر توسعه یافته با مشارکت فعالان اجتماعی و حمایت طیف وسیعی از هنرمندان و ورزشکاران آغاز به کار کرد. این پویش با شعار «صد برگ، هر نفر یک برگ» قصد دارد کمک های خرد و کلان مردم نیکوکار را به دست دانش آموزانی برساند که آینده ساز خود و جامعه خویش بوده و می بایست زنجیره محرومیت را از منطقه خود بگسلند.
این پویش که این روزها مورد توجه عموم مردم و کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته روز به روز در حال گسترش بوده مهمترین هدف خود را رفع محرومیت از مناطقی می داند که پای کمتر کسی به آن رسیده است.مناطقی صعب العبور در دامنه کوه ها و میانه کویر که کمتر گروه جهادی یا موسسه خیریه به این مناطق پا نهاده اند.
مناطقی در نقاط دور دست استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان، فارس، کهگیلویه، کرمان، خراسان جنوبی، ایلام و... که نگاه کمتر کسی معطوف این مناطق بوده و باور داریم با خرید و اهدای لوازم تحریر به دانش آموزان این مناطق آینده ای درخشان چشم به راه این کودکان و کشور ما خواهد بود زیرا تاریخ نشان داده که این نقاط محروم چهره های شاخص و برجسته ای را به ایران و جهان معرفی کرده اند.
مهمترین ویژگی دیگر این پویش خرید نوشت افزار تولید داخل با طرحهای مفاخر و قهرمانان ملی بوده که هم تولید داخل را حمایت می کند و هم قهرمانان ایرانی را به کودکان معرفی میکند تا باعث رشد فکری و حماسی در کودکان شود. هموطنان می توانند از طریق شماره گیری #11*767* و یا پرداخت اینترنتی از طریق kheiranet.ir کمک های خودشان به این طرح را اهدا کنند.


دانلود گزارش صدبرگ به صورت فایل PDF