صباغیان بافقی: شاهد افزایش چندبرابری قیمت لوازم التحریر هستیم

به گزارش ایران نوشت، نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس از افزایش قیمت لوازم التحریر انتقاد کرد و گفت: برخی از مدارس خرید برخی از لوازم تحریر یا پوشاک را به خانواده‌ها تحمیل می‌کنند. خانواده‌های مستمند و فقیر چه کار کنند؟

محمدرضا صباغیان بافقی در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه) مجلس، در تذکری شفاهی تصویب ماده ۳۱۲ قانون لایحه تجارت را دارای تناقض دانست و گفت: ما اعلام کرده‌ایم که این قانون شامل مراجع ذی صلاح قانونی در تنظیم دستورالعمل اجرایی نمی‌شود. یعنی قانونی تصویب کرده‌ایم و بعد گفته‌ایم که این قانون نافی دستورالعمل نیست. آقای لاریجانی هم به این موضوع اشاره کردند. لطفا این ماده مورد بازبینی قرار بگیرد.

صباغیان افزود: موضع‌گیری‌های ریاست جمهوری و وزیر امور خارجه سیاست خارجی در مسیر درستی قرار گرفته است. از این رو درخواست می‌کنم فریب مذاکرات مجدد و وعده‌های ترامپ را نخورند؛ زیرا مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: متاسفانه شاهد افزایش چندبرابری قیمت لوازم التحریر هستیم و نظارتی هم در این عرصه صورت نمی گیرد. در این بین برخی از مدارس خرید برخی از لوازم تحریر یا پوشاک را به خانواده‌ها تحمیل می‌کنند. خانواده‌های مستمند و فقیر چه کار کنند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *