شیران: لوازم التحریر ۳۵ درصد از محصلان نیازمند تأمین شد

به گزارش ایران نوشت به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا شیران درباره «پویش تا مهر با همدلی» که با هدف تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: در این همایش یک روزه که در دانشگاه تهران برگزار شد، از تمامی خیرین و حامیان دعوت به عمل آمد تا کمکی در تامین لوازم التحریر ۲۰ هزار دانش آموز و محصل استان تهران داشته باشند.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: در این پویش تاکنون ۴۰۰ میلیون تومان کمک شده است که توانسته‌ایم ۱۰۰۰ بسته لوازم التحریر ۴۰۰ هزار تومانی برای دانش آموزان و محصلان تحت پوشش کمیته امداد استان تهران تهیه کنیم.
وی تصریح کرد: یکی از خیران نیز لوازم التحریر ۳۰۰۰ محصل را برعهده گرفته است و تاکنون می‌توان گفت ۳۵ درصد از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد که تعداد آنها به ۷۰۰۰ نفر می‌رسد، لوازم التحریرشان تامین شده است و قطعا تا مهرماه لوازم التحریر همه بچه‌های تحت پوشش کمیته امداد تامین خواهد شد.
شیران اظهار داشت: تاکنون خیران کمک‌های خوبی را برای تهیه لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند داشتند و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران یادآور شد: نیکوکاران و خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۲۲۲*۷۲۴* و یا شماره ثابت ۷۳۵۵ نسبت به پرداخت کمک‌های خود اقدام کنند.
وی گفت: در حال حاضر جشن عاطفه‌ها نیز در حال برگزاری است و ما دو روز هفتم و هشتم را به صورت نمادین برای این جشن گذاشته‌ایم و کمک‌های مردمی نیز در جشن عاطفه‌ها مانند همیشه چشم گیر بوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *