پویش ملی مشق احسان شروع شد

به گزارش ایران نوشت به نقل از خبرگزاری ایرنا، سعید حسینی اظهار کرد: با توجه به افزایش بی سابقه قیمت نوشت افزار در کشور پویش ملی مشق احسان با هدف تامین و توزیع بسته های نوشت افزاری و کیف برای دانش آموزان مناطق کم برخوردار از جمله مناطق سیل زده شروع شد.

وی ادامه داد: این پویش که به همت گروه های خیرو جهادی آغاز به کار کرده است تاکنون توانسته حمایت برخی چهره های هنری، ورزشی و مذهبی را جلب کند.

مدیر عامل مجمع نوشت افزار ایرانی- اسلامی خاطرنشان کرد: مردم می توانند کمک های خود را از طریق #۱۵*۴۰۳۰* در اختیار مشق احسان قرار دهند. همچنین غرفه مشق احسان در نمایشگاه ایران نوشت، آماده دریافت کمک های کالایی مردم نوعدوست ایران است.

حسینی از پیوستن ستاد اجرایی فرمان امام راحل، مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آپارات به کمپین مشق احسان خبرداد و افزود: سال گذشته، مبلغی بیش از ۲۰۰ میلیون تومان برای کمک به دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد.

وی تاکید کرد: تمامی اقلام خریداری شده توسط این پویش تولیدداخلی خواهد بود و گروه های جهادی توزیع آن را بر عهده خواهند گرفت که این کمپین تا ۱۰ مهر ادامه خواهد داشت.

محمد حسین لطیفی، کمند امیر اسماعیلی، فاطمه گودرزی، شهره پیرانی از هنرمندانی هستند که تاکنون به این کمپین پیوسته اند.

هفتمین نمایشگاه ایران نوشت هم اکنون در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دایر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *