نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی در آستارا دایر شد

به گزارش ایران نوشت، مدیر آموزش و پرورش آستارا در آئین افتتاح نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی در ساختمان قدیمی این اداره در خیابان فارابی گفت: در این نمایشگاه حدود ۳ هزار عدد نوشت افزار تولید داخل از قبیل کیف، دفتر، خودکار، جامدادی و بازی‌های فکری با حدود ۱۰ درصد تخفیف نسبت به قیمت بازار عرضه می‌شود. 
سجاد موسوی افزود: این نمایشگاه تا اول مهرماه از ساعت ۹ تا ۲۱ دایر است و به خانواده‌ها توصیه می‌شود برای ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی و حمایت از تولید داخل، از آن بازدید و در صورت نیاز خریداری کنند. 
وی بیان کرد: در داخل کشور نوشت افزار باکیفیت و حاوی پیام‌های انقلابی، اسلامی و تمدن ایرانی تولید می‌شود و دست کمی از مشابه خارجی ندارد و از تصاویر قهرمانان شاهنامه و شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در آنها استفاده شده است. 
وی ادامه داد: برای گسترش فرهنگ ملی در دنیا به مدل سازی و معرفی قهرمانان ایرانی نیاز داریم و در این راستا باید از تولیدکنندگان حمایت شود. 
مدیر آموزش و پرورش آستارا نقش رسانه های جمعی را در ترویج استفاده از کالاهای فرهنگی داخلی، مهم ارزیابی کرد و همکاری آنها را خواستار شد. 
بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است و سال تحصیلی جدید در این شهرستان، با حضور ۱۷ هزار دانش آموز در مدارس آغاز خواهد شد. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *