نخستین تقوی: برای حضور در حوزه نوشت‌افزار ایرانی اسلامی مصمم هستیم

به گزارش خبرنگار ایران نوشت؛ انتشارات تعالی در سال ۱۳۸۷ با تکیه بر سوابق قبلی و تجربه طولانی در حوزه نشر و با هدف ترویج علم، توسعه فرهنگ کتابخوانی و تولید منابع علمی و فرهنگی معتبر و همچنین پرورش و شکوفایی استعدادهای نسل جوان و در یک کلام، کمک به تعالی فرد و جامعه تاسیس شد و در موضوعات: دین، علوم و فناوری، علوم پزشکی، روان‌شناسی، هنر، آموزش عالی (کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد)، آموزش و پرورش (پیش‌دبستانی تا پیش‌دانشگاهی)، کودک و نوجوان فعالیت می‌کند.

غلامرضا نخستین تقوی درباره نمایشگاه ایران نوشت اظهار کرد: اقدامات خوبی در حوزه نوشت افزار ایرانی صورت گرفته ولی این احساس وجود دارد که طرح ها و ایده های نوینی قابل ارائه است. تصمیم داریم تا آستین همت را برای رفع کمبودها بالا بزنیم و امیدوارم که انتشارات تعالی در هشتمین نمایشگاه ایران نوشت حضور داشته باشد و محصولات خود را ارائه کند.

مدیرمسئول انتشارات تعالی درخصوص نقاط ضعف و قوت صنعت نوشت افزار تاکید کرد: مسائل اقتصادی بر قدرت خرید خانواده‌ها تاثیر گذاشته است. افزایش قیمت کاغذ نیز قابل کتمان نیست اما جسارت ورود طرح‌های جدید در بازار کمرنگ شده است و تولیدکننده ترجیح می‌دهد که ریسک نکند و از طرح‌هایی که فروش خوبی داشته‌اند، استفاده کند و اگر شخصی این ریسک را انجام دهد، قطعا بازخورد مناسبی خواهد داشت.

نخستین تقوی درباره تمایل خود برای پیوستن به مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی خاطرنشان کرد: برای اضافه شدن به مجمع نوشت افزار تمایل داریم و تصمیم داشتیم تا در نمایشگاه امسال شرکت کنیم اما از بازه زمانی برگزاری آن، اطلاع دقیق نداشتیم و فرصت حضور در نمایشگاه ایران نوشت، نصیب انتشارات تعالی نشد و انشالله برای سال آینده مصمم هستیم تا در نمایشگاه ایران نوشت شرکت کنیم.

مدیرمسئول انتشارات تعالی درخصوص محصولات انتشارات تعالی گفت: عمده فعالیت نشر تعالی در زمینه رشد و بهبود فردی است و کتب منتشرشده توسط این انتشارات به لحاظ محتوا و شکل ظاهری فاخر است. برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در حوزه چاپ دفتر نیز ورود پیدا کنیم و برای تولید محصولات لوازم‌التحریر باید بازار را بسنجیم و قطعا در این زمینه نیز ورود پیدا می‌کنیم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *