عرضه دفاتر «عطر قرآن پند لقمان» توسط انتشارات یاس‌بهشت در هفتمین نمایشگاه ایران نوشت

محمدرضا کمالی آشتیانی در گفتگو با خبرنگار ایران نوشت درخصوص مجموعه یاس بهشت و محصولات آن اظهار کرد: این مجموعه در سال ۸۰ شروع به کار کرد و محصولاتی نظیر دفتر تحریر، جامدادی، دفاتر رنگ آمیزی کودکان، قرآن مخصوص کودکان و … در شرکت یاس بهشت تولید می‌شود. بخشی از فعالیت انتشارات یاس بهشت به نوشت افزار ایرانی اسلامی اختصاص دارد و عمده تمرکز مجموعه در رده سنی کودک و نوجوان است.

مدیر انتشارات یاس بهشت ادامه داد: در سال گذشته برای اولین بار دفاتر قرآنی را تولید کردیم که مبنای این کار قصه‌های چهارده معصوم و تاریخ انبیا بود و مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفته است. در سال ۹۸ و در هفتمین نمایشگاه ایران نوشت محصولات خود را رده سنی نوجوانان و جوانان افزایش دادیم و دفاتری را با عنوان «عطر قرآن پند لقمان» منتشر کردیم و کتاب‌ها و دفاتر هدهد نیز مربوط به داستان‌های قرآنی است که در نمایشگاه امسال نیز وجود دارد. همچنین جامدادی نیز در سال ۹۸ به محصولات یاس بهشت افزوده شده که تمام وسایل به کار برده شده در آن ایرانی است.

وی درباره تولید دفاتر مخصوص مهدکودک تاکید کرد: برای مهدکودک دفاتر خاصی نیاز است که یکی از شرایط آن کم بودن تعداد صفحات آن است. همچنین طرح‌های روی جلد آن کارتونی باشد که از طرح حیوانات استفاده کردیم و دفاتر مخصوص مهدکودک نیز به مرحله تولید رسید.

کمالی آشتیانی درباره وضعیت میزان استقبال از محصولات یاس بهشت خاطرنشان کرد: تولیدات مجموعه یاس بهشت مورد اقبال خانواده ها و دانش‌آموزان قرار گرفته است و برای مراجعه کنندگان با توجه به زمانی که دارند، مشخصات دفاتر و کتاب‌ها توضیح داده می‌شود و بسیاری از افراد بابت تولید این محصولات خرسند هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *