شاه‌آبادی: صداوسیما با تمام قوا از جریان نوشت‌افزار ایرانی حمایت می‌کند

حمید شاه‌آبادی در حاشیه بازدید از هفتمین نمایشگاه ایران نوشت در گفتگو با خبرنگار ایران نوشت درخصوص ارزیابی خود از نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی تصریح کرد: حرکت خوب و ارزشمندی شروع شده که ریشه آن مطالبه عمومی است، اگرچه برخی مردم گاهی اوقات به کالای ایرانی روی خوش نشان نمی‌دادند ولی زمانی که یک مجموعه نمایشگاهی با این تنوع برگزار شود، با اقبال مردم مواجه می شود.

معاون صدای سازمان صداوسیما ادامه داد: جریان نوشت افزار ایرانی، توسط جوانان باهمت آغاز شد و این حرکت در حوزه‌ای شروع شده که از سایر حوزه‌ها سخت‌تر است. نوشت افزار حوزه آسانی برای بازاریابی نیست و این نشان می‌دهد که می توانیم در حوزه‌های دیگر نظیر پوشاک، اسباب بازی و غیره نیز اقدامات را آغاز و تداوم دهیم.

وی درباره نقاط ضعف و قوت نوشت افزار ایرانی خاطرنشان کرد: جریان نوشت افزار ایرانی باید به عرصه‌ مداوم حضور تبدیل شود و مخاطب امتداد نمایشگاه در طول سال را حس کند و اگر غرفه‎ای را در نمایشگاه مشاهده می‌کند، در طول سال نیز بتواند به همان غرفه دسترسی داشته باشد که این فضا فعلا وجود ندارد و مداومت برای حضور تولیدکنندگان در سطح جامعه به فعالیت جدی‌ نیاز دارد.

وی درخصوص حمایت صداوسیما از جریان نوشت افزار ایرانی تاکید کرد: همه دستگاه‌ها مسئولند تا حمایت از کالای ایرانی را ترویج دهند و صداوسیما نیز وظیفه دارد تا پشتیبانی از جریان نوشت افزار ایرانی را در میان برنامه‌های خود بگنجاند. رادیو اقتصاد باید با تولیدکنندگان در ارتباط باشد تا مشکلات آن‌ها را پیگیری و از مسئولین مطالبه‌گری کند. پیشهنادم این است که تعامل رادیو و تولیدکنندگان تداوم داشته باشد تا نمانام‌ها و کالاها معرفی شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *