حسینی: تصاویر جذاب لازمه پیشرفت در صنعت نوشت‌افزار است

به گزارش ایران نوشت؛ سعید حسینی در مراسم افتتاح هفتمین نمایشگاه ایران نوشت اظهار کرد: سال ۹۱ جریان مردمی برای حرکت در صنعت نوشت افزار شروع به فعالیت نمودند. در آن زمان محصولات بازار با فرهنگ ایرانی اسلامی منطبق نبود. ۱۶ حوزه در محصولات فرهنگی وجود ارد که متاسفانه تولیدات آنها با با فرهنگ ما انطباق ندارد. با ۲ تولیدکننده شروع کردیم و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ تولیدکننده وجود دارند.

مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی ادامه داد: سالی که شروع به کار کردیم، نوشت افزار ایرانی جایگاهی در بازار نداشت و تولیدکننده ایرانی جرات بیان این که بگوید محصول ایرانی تولید می کنم را نداشت. در برهه کنونی تولیدکنندگان و فعالان با افتخار کالای ایرانی خود را معرفی می کنند. مخاطب بازار نوشت افزار به دنبال کالای ایرانی است و اتفاق مثبتی در این زمینه رخ داده است.

وی تصریح کرد: در حوزه کارآفرینی اجتماعی اقداماتی صورت گرفته و برخی کارگاه های تولیدی در مناطق محروم ایجاد شده است تا به خانواده های بی بضاعت کمک شود.

حسینی خاطرنشان کرد: باید هرساله چندین کاراکتر جذاب ساخته شود تا دغدغه وجود تصاویر غربی در محصولات نوشت افزار رفع شود و محصولات ایرانی جایگاه خود را در بازار به دست آورند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *