حجت‌الاسلام قمی: سازمان تبلیغات از نوشت‌افزار ایرانی حمایت می‌کند

به گزارش ایران نوشت؛ افتتاحیه هفتمین نمایشگاه ایران نوشت در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد. حجت‌الاسلام محمد قمی در افتتاحیه هفتمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی اظهار کرد: ما به دنبال الگوی اسلامی ایرانی خودمان در این حوزه می‌گردیم و قطعا تحلیل زیست‌بوم خاص و ویژه داریم که همان الگوی اسلامی ایرانی است و مساله اصلی ما در موضوعات صنایع فرهنگی خواهد بود و باید الگوی خودمان را در جهان عرضه کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: در همه جای دنیا نوشت‌افزار مهم است اما در فرهنگ ما فعالیت‌های مدرسه و آموزش و پرورش محترم است و آنچه که به فعالیت کودکان برگردد موضوع تقدسی دارد و باید در این حوزه فعالیت این سازمان‌ها باید در برنامه کاری قرار گیرد.

وی با اشاره به بحث اقتصادی در این حوزه تاکید کرد: ما حتی به فکر بحث اقتصادی و بهینه‌سازی در این زمینه نبودیم و باید در این زمینه هم کاری انجام داد. همچنین باید توجهی ویژه به ملزومات داشته باشیم. مادران اهمیت زیادی در خرید نوشت‌افزار ایرانی قائل هستند که باید به این نقش توجه شود و حتما در این چرخه تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

حجت‌الاسلام قمی به بحث توزیع اشاره کرد و گفت: باید به شبکه توزیع نگاه خاص‌تر شود. معمولا در بحث توزیع کالا عرضه می‌شود و بعد آن را رها میکنیم و مشتری استمرار را فراموش می‌کند این موضوعات در بحث کالا و چرخه باید صورت بگیرد. همچنین بنده از سوی سازمان تبلیغات این نوید را می‌دهم که انشالله در حمایت هیچ دریغی نخواهیم کرد تا انشالله این بازار پر رونق‌تر از گذشته به کار خود ادامه دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *