توزیع نوشت‌افزار ایرانی در سطح کشور توسط مجموعه آوای مهر

محمد یقینی در گفتگو با خبرنگار ایران نوشت درخصوص مجموعه آوای مهر تصریح کرد: از سال ۹۴ همزمان با جریان نوشت افزار ایرانی اسلامی به توزیع محصولات پرداختیم و تمرکز ما این است که به فروشگاه های سراسر کشور محصولات نوشت افزار را ارائه دهیم. مجموعه توزیعی آوای مهر خدماتی نظیر کاتالوگ، لیست و عکس محصولات و ارسال سراسری را ارائه می دهد که تولیدکنندگان به علت درگیر بودن با چالش‌های تولید، توانایی انجام این کار را ندارند و این مجموعه ایجاد آرامش در تامین نوشت افزار ایرانی را ماموریت خود می داند.

مدیر مجموعه آوای مهر ادامه داد: نحوه عرضه و سفارش محصول از طریق سایت www.avayemehr.com می باشد که کاتالوگ محصولات در آنجا وجود دارد و هر ده روز یکبار محصولات جدید معرفی می شوند. همچنین مشتریان عزیر می توانند برای سفارش نوشت افزار موردنیاز خود با شماره ۳۳۴۱۱۴۱۰ تماس بگیرند و همکاران مجموعه آوای مهر  آن‌ها را راهنمایی می کنند.

وی درباره مدت زمان ارسال کالا برای مشتریان خاطرنشان کرد: از زمانی که فردی برای سفارش کالا مراجعه می کند حدود سه ساعت کاری فاکتور ارسال می شود و پس از تایید نهایی، نهایتا ظرف ۲۴ ساعت محصولات سفارش داده شده ارسال می شود. برای ارسال شهرستان نیز حدودا بسته به طول مسیر، حدود یک الی سه روز طول می کشد تا کالای موردنظر به دست مشتری برسد.

یقینی درباره توزیع محصولات نوشت افزار در سطح کشور تاکید کرد: دغدغه مجموعه آوای مهر، توزیع نوشت افزار ایرانی در سطح کشور است و کاتالوگی داریم که عکس محصولات به راحتی قابل رویت است و مشتریان از هر نقطه ایران به راحتی می توانند کالای موردنظر خود را سفارش دهند و در حداقل زمان به دستشان برسد.

مدیر مجموعه آوای مهر درخصوص لزوم حمایت صداوسیما از محصولات ایرانی تاکید کرد: باید صداوسیما در بحث ترویج نوشت افزار و نهادینه‌سازی فرهنگ استفاده از کالای ایرانی حمایت‌های لازم را انجام دهد و پوشش خبری رویدادهای مربوط به تولیدکنندگان ایرانی نمایش داده شود و در موضوع حمایت از نوشت افزار ایرانی-اسلامی باید گفته شود که دولت هیچگونه حمایتی انجام نداده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *