تشدید نظارت بر بازار فروش نوشت‌افزار در مهاباد

به گزارش ایران نوشت، رئیس اتاق اصناف شهرستان مهاباد گفت: طرح نظارت ویژه بر بازار فروش و توزیع اقلام مصرفی و نوشت‌افزار ویژه بازگشایی مدارس در این شهرستان آغاز شده است. 
هاشم لاجانی افزود: طرح نظارت ویژه بر نحوه عرضه و فروش نوشت افزار، کیف و کفش و اقلام مورد نیاز دانش آموزان تا پنجم مهر ادامه خواهد داشت. 
وی اظهار کرد: در قالب این طرح هر روز عملیات بازرسی بر بازار گروه کالاهای پرمصرف، مراکز عمده و خرده فروشی نوشت افزار، کیف و کفش و لباس‌های ویژه مدارس با همکاری اداره‌های صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی انجام می‌شود. 
وی تصریح کرد: هدف از اجرای طرح نظارت بر نحوه فروش نوشت‌افزار‌، اعمال نظارت پیشگیرانه و جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی عرضه کنندگان نوشت‌افزار و جلوگیری از عرضه انواع نوشت‌افزار تقلبی و غیراستاندارد وارداتی و برخورد قانونی با کالاهای قاچاق در بازار با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی و همچنین جلوگیری از هرگونه کمبود کالا، کم فروشی و افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها و بروز تخلف‌های احتمالی است. 
رئیس اتاق اصناف شهرستان مهاباد اضافه کرد: به همین منظور نمایشگاه عرضه نوشت افزار با قیمت تعریف شده و مشخص به زودی و پیش از آغازسال تحصیلی جدید در این شهرستان دایرخواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *