بررسی چالش‌های هدایای فرهنگی ونوشت‌افزار ایرانی در پنجمین جشنواره

به گزارش ایران نوشت به نقل از خبرگزاری مهر، در سومین روز از پنجمین دوره‌ی جشنواره‌ی کالاهای فرهنگی فرهنگستان هنر میزبان کارشناسان و متخصصانی است که در موضوعات «هدایای فرهنگی و لزوم توجه و پرداختن به آن در بازار کنونی» و «فرصت‌ها و چالش‌های طراحی و تولید نوشت افزار در ایران و ملاحظات فرهنگی» با مخاطبان صحبت می‌کنند.

بهزاد سلیمانی، عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا، مجید قادری، مدیر دپارتمان بازی و اسباب بازی صنایع آموزشی، کیانوش غریب پور، طراح و گرافیست کارشناسانی هستند که به ترتیب در حوزه «شیوه‌های ارائه مؤلفه‌های فرهنگی، دانش و باورهای بومی در قالب هدایا و کالاهای فرهنگی»، «هدایای فرهنگی، تفاوت و شباهت با صنایع دستی»، «برند سازی و هویت بصری در هدایا و کالاهای فرهنگی» سخن خواهند گفت. بر این اساس نشست «هدایای فرهنگی و لزوم توجه و پرداختن به آن در بازار کنونی» پنجشنبه ۲۶ دی از ساعت ۱۳ تا ۱۵ میزبان علاقه‌مندان است.

همچنین نشست «فرصت‌ها و چالش‌های طراحی و تولید نوشت افزار در ایران و ملاحظات فرهنگی» ساعت ۱۶ تا ۱۸ همین روز برگزار می‌شود. مجید اکبری، مدیر روابط عمومی انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار و علیرضا گلدوزیان، تصویرگر قرار است در این برنامه در موضوعات «فرصت‌ها و چالش‌های تولید نوشت افزار در ایران»، «استاندارهای گرافیک و هویت بصری در نوشت افزار» به ایراد سخن بپردازند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *