انتشار فراخوان نیروهای داوطلب جهت بسته‌بندی نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان کم‌برخوردار

به گزارش ایران نوشت؛ پویش ملی مشق احسان با هدف تامین و توزیع بسته‌های کیف و نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار اجرا می‌شود. این پویش که به همت گروه‌های خیریه و جهادی آغاز به فعالیت کرده، تاکنون توانسته حمایت برخی از چهره‌های هنری، ورزشی و مذهبی را جلب کند.

پویش مشق احسان از تمامی نیروهای داوطلب مردمی و گروه‌های جهادی جهت بسته‌بندی نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار و سیل‌زده دعوت به عمل می‌آورد تا در جهت یاری رساندن به دانش‌آموزان نیازمند گام مثبتی برداشته شود.

در این فراخوان آورده شده است که بسته‌بندی اقلام موردنیاز دانش‌آموزان مناطق محروم از روز چهارشنبه ۶ شهریور در مصلی تهران آغاز می‌شود و تا بیست روز ادامه دارد.

داوطلبان برای اعلام آمادگی خود جهت بسته‌بندی نوشت افزار موردنیاز دانش‌آموزان کم‌برخوردار در راستای یاری رساندن به آنان، می‌توانند با شماره ۰۹۱۰۹۲۱۱۱۰۵ جهت هماهنگی‌های لازم تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است که مراسم آغاز پویش مشق احسان با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در هفتمین نمایشگاه نوشت‌افزار برگزار شد و این پویش از تاریخ ۲۳ مرداد آغاز و تا ۱۰ مهر ادامه دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *